Új hozzászólás Aktív témák

  • norral

    aktív tag

    Sziasztok!

    A szokásos történet játszódik nálam éppen... TV-t vennék, ahogy ezelőtt 1-2 hónappal laptopot kerestem. Akkor 280 lett a vége, de 180ról indultunk.

    Most 200 nálam a plafon TV-re, de inkább 150ből szerettem volna megúszni, de már az 50g30-cal szemezgetek.

    Igazából 150 körül még egy ütős Samsung LEDben gondolkoztam 42" környékén, de láttam egy barátomnál egy régebbi samu 50" plazmát (ps50c550), és kell nekem az 50" sajnos, mert meg fogom bánni, ismerem magam ennyire. A laptopommal tökéletesen elégedett vagyok, imádom. Nem annyira a pénz a lényeg, hanem a jó döntés (ár-érték arányban).

    Amire használnám:
    - fullHD FILM (1080p mkv, de ha "megköveteli a TV", akkor BD50 :) )
    - fullHD SOROZAT (1080p mkv)
    - KabelTV nincs is bekötve, és az én lakásomban soha nem lesz, főleg ha egyszer lesznek gyerkőceim.

    Elsősorban egy routerről akartam megoldani HD filmek játszását,de lehet dokkolót veszek a laposhoz, igazából teljesen mind1.

    Van egy két kérdésem:
    - Az u30hoz képest megéri e a +80k FT-ot a g30?
    - Mennyire tartós egy ilyen plazma? Aki már évek óra használ, vett e észre minőségromlást? (~4 évre venném a TV-t)
    - Az említett ps50c550-nek mennyi a mozgóképfelbontása? (bocsi, tudom láma kérdés, sehol nem találtam erre utaló mondatot)
    - Asszonyt ti hogy győztétek meg? :D
    - Plázában szerintem nem lehet értelmesen TV-t "előnézni". Ha az ismerősöm ps50c550-én nem látok zavaró vibrálást, akkor gondolom a g30on se fogok. Így van ez?

    A válaszokat előre is köszi.

Új hozzászólás Aktív témák