Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    válasz saelin #9821 üzenetére

    Ja, a Store egy vicc. Én a PS menüjét is nagyon gáznak találom, sima (1216) gépen sokszor megakad, de ha van valami gameplay dolog, amit el akarok menteni, sokszor tíz másodpercet kell várnom arra, hogy bejöjjön a Share menü (ez játékonként változik, nekem az Uncharted 4
    alatt ennyire lassú és hát azt használom a legtöbbet).

    Szeretem amúgy a konzolt, de rossz látni, hogy ennyire magasról tesznek a dolgokra. Úgy általában, rengeteg finomítás kellene a rendszernek. És a régióváltásnak legalább egy alkalommal alapnak kellene lennie, mert nekem most azért kellene többet fizetnem a játékokért, mert 7 évvel ezelőtt Skóciában laktam egy évet. Vicc.

    Ezért reménykedtem abban, hogy a MS most egy kicsit odalép. Szorongassák csak meg a Sony-t, legyen az is rákényszerítve arra, hogy többet adjon a játékosoknak, mi csak jól jártunk volna. Ez után a bemutató viszont nem volt game changer. Aki eddig PS-es volt, az most is marad, aki pedig Xbox-os, az is valószínűleg, így esélyes, hogy maradnak a mostani erőviszonyok.

    “A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

Új hozzászólás Aktív témák