Új hozzászólás Aktív témák

  • ribizly

    veterán

    válasz polonic #167706 üzenetére

    Én alig vártam, hogy vége legyen.
    Nagyon erősen indított és nagyon tetszettek az "ismerős" karakterek.
    A harc része egész jól sikerült, bár nekem a Control-t nem tudta még csak meg sem közelíteni, ami főleg a sok esetben lassú animációknak volt köszönhető.

    Ahol elkezdett kifogyni nekem a játék az a nyomozás teljes linearitása, az egyre zavarosabb háttértörténet, valamint (amit még biztos nem láttál, ezért próbálom körülírni) a variálható jelenetek csak egyféle megoldhatósága. A végéről nem is beszélve (gyakorlatilag nincs neki).

    A másik, hogy azok, akik az egekig magasztalták a grafikát meg a technológiai megoldásokat azt felejtették el, hogy azért volt már ezelőtt The Last of Us Part 2, RDR2, CP2077 és még sorolhatnám, ahol sok esetben az itt látható animációktól, részletességtől, monumentalitástól sokkal komolyabb szintet kaptunk sok esetben nagyobb, bejárható területeken. Szóval én például már nem nagyon értettem meg mire ez a nagy "meglepődés" a látványon.

    Szóval nem volt rossz játék, de nem kicsit lett bukó és joggal, mert attól, hogy valamiben a játékelemek jók, még nem feltétlenül lesz jó játék. Egyébként azt éreztem végig, hogy ebből egy ~10 részes sorozatot sokkal szívesebben néztem volna meg, főleg ha már a játék 1/3-a mozi.

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Új hozzászólás Aktív témák