Új hozzászólás Aktív témák

  • Farkassacred

    őstag

    válasz Maxxy10 #103441 üzenetére

    Kezdésnek nem rossz választás az a Horizon. Jelenleg én is azzal játszom, bár ugyan még az elején járok, de nagyon betalált a hangulata. A lemezes vs digitális gép témát meg neked kell eldöntened. Szoktak lenni jó kis akciók a ps store-ban pl., eddig én is ott vásároltam a legtöbbet, pedig lemezes gépem van. Az első lemezes játékom meg pont a Horizon új része lett, nem voltam benne biztos, hogy meg akarom tartani. Tehát a lemezes verziókkal a nagyobb szabadság nem rossz dolog, tervben van pár próba.

    Más.
    Nálatok is hangosabb a ps az új horizon alatt? A tv hangereje mellett egyáltalán nem zavaró persze, csak eddig meg se szólalt, így agyaltam a dolgon egy kicsit. Ugyebár a lemez pörgetés hangja az adott, szerencsére az hamar elhallgat az indítás után és elő se jön újra játék közben. Tehát nem az a hang az érdekes. Ez inkább egy halkabb zakatolásra hasonlít.
    Gondoltam rá, hogy esetleg mégis a lemez miatt lehet, de lehet azért is mert új a játék és erőforrás igényes is.
    A Got director's cut verzió digitálisan van meg, de a kijátszás alatt ilyen hangra nem lettem figyelmes, pedig az a játék se piskóta. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák