Új hozzászólás Aktív témák

  • fityere

    senior tag

    Nem értem miért kell mnég azon vitatkozni melyik konzol a tuti. Feltenni a kérdést is felesleges, mert rengeteg cikk foglalkozik a témával. Eztek alapján már el lehet dönteni kinek mi a szinpatikusabb. Semmivel nincs jobb helyzetben az Xbox. Egy Forza es egy Halo, hadjuk már. Autos jatékokbol is van pár a Halo szerű agyatlan lövöldéből is több szàz létezik. Volt Xbox-om hát nem voltam elájulva annyira tőle, jó volt multiznim pár emberrel, de ez szépen lassan elmúlt, így feleslegessé vált egy olyan konzol amim más nem nagyon érdekel.A játékok miatt választottam a ps4-et, a megjelenő excluzívok miatt. Sajnos egyelőre a sony sem remekel igazán, hogy pl a havi ingyenes játék nem egy AAA játék azt magasan le..arom. Az már jobban zavar, hogy jelenleg egyik konzol sem tud felmutatni semmi kiemelkedőt. Nagyon kíváncsian várom, hogy a nintendo jövőre mit lép, és ha bejön a pletyka a konzolról akor felkavarhatja az állóvizet.

    [ Szerkesztve ]

    Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

Új hozzászólás Aktív témák