Új hozzászólás Aktív témák

  • gyraph

    tag

    Sziasztok,

    Egy hónapja vettem a ps4-et, végig döcögös volt a psn nekem is, de azért használható. Azonban négy napja én sem tudok csatlakozni… Mindent megpróbáltam, amit lehetett...
    fix ip, upnp, dmz, port open, mtu, auto config, manual config, stb., de sehogy nem jó.
    Próbáltam direkt rádugni a netet a ps-re router nélkül...sehogy. Ez a Diginet.
    Viszont ha megosztom a mobil netet, amiben vodás kártya van, akkor bejelentkezik gond nélkül. Mivel nem végtelen a mobil netem, ezért az én trükköm egyelőre ez:
    Bejelentkezek a mobil nettel és tesztelem is, ezután elindítom pl. a Rocket League-et, és mikor már online játszok, közben kilépek gyorsan a ps menube és visszaállítom a netet automatikusan a vonalas netre, de nem nyomok rá a test settings-re, majd vissza Rocket League-be...és örülök.
    Ezzel a módszerrel online maradok, amig ki nem kapcsolom a gépet... tudok játszani, vásárolni stb..
    Valami gond van az biztos…. de esetleg nem Diginet-je van mindenkinek, akinél problémás a bejelentkezés?

    ''tavaszi fáradtság, nyári punnyadás, őszi levertség, téli álom...''

Új hozzászólás Aktív témák