Új hozzászólás Aktív témák

  • PandaMonium

    őstag

    Minden voodoo-t bevetettem amit PS-es körökben szokás: A letöltést lepauseoltam és újra elindítottam vagy 50x, rest mode-ba raktam a gépet, sőt, még újra is indítottam. Csak annyit értem el, hogy a maradék 5GB-ot 17 óra helyett 27 óra alatt akarja leszedni. Komolyan, néha megröptetném ezt a sz@rt. :W

    (#58747) LeventeV: Az a baj, hogy teljesen mindegy mit tölt az ember és mikor, abszolút kiszámíthatatlan a PSN. Van, hogy 5-6GB lejön 10 perc alatt, van, hogy ugyan annyi másfél napig tart. Másoknak itt a topikban volt ahol 1-2 óra alatt lejött, én reggel óta töltöm. Kész kabaré, ha betéved valaki a topikba, hogy nem megy neki a PSN már meg se kell lepődni, lefutjuk a szokásos "állítsd át a DNS-t, indíts újra a routert/modemet, DMZ" köröket, de amúgy rejtély hogy éppen miért nem hajlandó funkcionálni normálisan a PSN. A Steam jelentősen több usert lát el, mégis sokszor 20MB/s+al lehet róla tölteni órákon át, de legrosszabb esetben is 5MB/s megvan. Itt ez már léányálom számba megy. /rant

    [ Szerkesztve ]

    What I cannot create, I do not understand

Új hozzászólás Aktív témák