Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackDesert

    tag

    Én nem vagyok nagy fps rajongó pláne nem konzolon mivel pár hete van csak meg. Szintén nagy scifi és legfőképp mmorpg rajongó vagyok. Nem játszottam a bétákkal mert akkor még nem volt gépem, sőt gameplay videókat is csak az utolsó napokban kezdtem el nézni a destiny-ről. Amit még tudni kell rólam, hogy én tényleg a casual játékot képviselem. Van, hogy heteik be sem kapcsolom a gépet és ,ha igen akkor is 2-3 óránál többet nem tudok egymás után játszani.

    Amit lvl3-ig tapasztaltam: Ez minden csak nem mmorpg. Az, hogy a story küldetésünk közben is többen ámbár mindenki a saját küldijét csinálja nem jogosítja fel erre a címre. Igaz, területenként kapunk egy egy útmutatást merre induljunk tovább. Ez egy sima mmo lenne(!), ha nem mindenki saját magával lenne elfoglalva, de így annak sem nagyon tudom nevezni. Jó a városban összefuthatunk és táncolhatunk egymásnak ... A coop részét nem próbáltam még. A grafika szép, de reméltem kellően változatos lesz. Olvasva a kommenteket erről ,kissé csalódott lettem. A mobok, hát elég bénák. Szerintem egy tíz éves shooter gammában intelligensebbek voltak. Viszont azok a küldik amikor hirtelen lerohannak egy tucatnyian az viszont elég nehéz így kezdésre és ott fel tudtam fedezni némi intelligenciát a mobokban.

Új hozzászólás Aktív témák