Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz N@idia #29556 üzenetére

    Nem tudom, hogy mi a jogos. Valamiért mégis megfog és leköt de simán tudnék élni nélküle... :DDD
    Def26 épp ezen gondolkodtam, hogy bizony a Halo (nem tudom melyik, amelyik még volt PC -én ezer éve..) is pont ilyen volt sok szempontból. Csak amennyire tudom azt nem próbálták meg (MMO)RPG -nek eladni :F
    Azért nem kell félreérteni, "egynek elmegy", jól. És haverokkal strike (remélhetőleg raid) biztos jó szórakozás lesz. De hogy egyedül nem szenvednék vele tovább, mint a sztori (ha már megvettem) az is biztos :DDD
    Egyébként sok hasonlót tudnék mondani a DIablo3 -ról is. Ezt most csak azért mondom, hogy el lehessen dönteni, hogy én vagyok-e ennyire válogatós vagy sem..

    kovsol na ja.. :( De ha semmit nem szabad hosszútávra venni, akkor minek bármit is, meg minek PS4? :F Ez olyan mintha a barátok közthöz vennél full extrás házimozi bd szettet :DDD

    Kimaradt egy számomra meglepő és tényleg nagyon fasza kedvesség/pozitívum: a gyűjtőihez járó Vanguard cuccok "nőnek" a szinteddel együtt, és nem csak lvl5 -ön, de 10 -en (valszeg 15 -ön is stb..) van új. Zöld cucc, nem egetverő, de legalább nem egy "lvl1 -es nesze hülyegyerek ezért fizettél 2x annyit szutyok"

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák