Új hozzászólás Aktív témák

  • proly01

    őstag

    Igen,PC megjelenésig only playstation :DD
    Aham,úgy kezdem hogy véleményem szerint ebből csúnya bukó lesz. Szóval szerintem.
    Az értékeléseket alig várom,en is el fogom olvasni a kritikákat mint mindig. Semmit nem jelent. Hiába jók az értékelések ha téged nem köt le.
    Várom vártám én is eddig és tetszik is az alapötlet meg úgy egyben csak szerintem sokat akar a szarka effektus lesz. Akár mennyi trailert stb nézek róla az alapötleten kívül nem áll össze nekem ezért gondolom úgy hogy sokat akar beletenni meg akarja mutatni de lehet hogy a végeredmény egy katyvasz lesz. Aztán ne így legyen ne legyen igazam mert én is day one venném.
    Milliókat adnak majd el? Ebben is biztos vagyok. Ettől eltekintve nem biztos hogy átjön mindenkinek az üzenete vagy megkapja azt amiért megvette.
    Én pl. Egy open world horror elemes akciódús jó storyval felszerelt pazar grafikai elemekkel tarkított játékot várok. Aztán lehet tényleg órákat kell benne talpalni meg a kapcsolatoké és hogy kössük ossze egymást stb storyé lesz a főszerep. Ebben az esetben én pl. Csalódnék.

    [ Szerkesztve ]

    ....Pr:)ly....

Új hozzászólás Aktív témák