Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    Ma befejeztem a Bulletstorm-ot.

    Annak idején, PC-n játszottam vele, de nem haladtam vele sokat és utána félre tettem. Lehet mert akkoriban volt X360-am is és bele voltam buzulva a Gears Of War-ba. Ez meg kicsit olyan mint egy light verzió némi plus vérfröccsel felturbózva. A felirat mérete itt is kritikán aluli, mondjuk nem nagyon volt rá szükségem mert a sztori faék egyszerű és a karakterek sem épp IQ bajnokok. A gunplay és a körítés jó, az aim assist elég ügyesen teszi a dolgát ezért csak ritkán volt olyan, hogy igazán észlelni lehetett a létezését. Grafika olyan amilyen egy UE3-as játéké. PS+ban szerintem jó, külön pénzt inkább másért adnék ebben a stílusban. Egy erős 6/10

    Folytattam a ThroneBreaker-t is.

    A világ szépen kezd egyre darkosabbá válni. A történet és a választási lehetőségeink is egyre gyomorforgatóbbak. Az ellenségek is folyamatosan erősödnek, most már durván oda kell figyelni a lapjárásra. A kirakósok(puzzle) is változatosak tudtak maradni a kereteken belül. Amikor gondolkozik a gép egy-egy komolyabb harcban, ott viszont az animáció darabossá vált igaz ez itt nem olyan zavaró mert a játékmenetre nincs hatása. Bugba többször ütköztem már, egyszer a betöltés nem akart menni csak végtelen homokórázás volt amíg nem indítottam újra a konzolt illetve ma nem reagált a játék a kontrollerre, de itt be tudtam zárni a PS gomb hosszan nyomásával. Kíváncsi vagyok a folytatás miket tartogat még.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák