Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    válasz .LnB #165566 üzenetére

    Fura egyébként. Annyira nem biztos, hogy sok... Vagyis hát mihez képest.
    Szoktam nézni egyébként a barátlistámat...vannak rajta arcok, akik már reggel 6-tól estig fenn vannak. Persze lehet, hogy valamelyik családtag is azon az accon van... ki tudja.
    Én két-napozásban dolgozom... párom csak este ér haza + neki a hétvége is szabad. Én úgy szoktam beosztani az időmet, hogy van a héten mondjuk ....2 olyan napom, ami "kockulós" nap. És akkor egy hajnali gym-et meg egy ebédet leszámítva nem nagyon mászok ki a kanapéból egészen estig. ;]
    Néha ha valami komolyabb cím van, ami érdekel, akkor cserélgetek+ veszek ki pár szabit és akkor összejön több nap is egybe, ami ilyen.
    Ami gáz, hogy a legtöbb ismerősöm, hétvégén online... Nekem akkor viszont vagy meló...vagy szigorúan "igen drágám, persze drágám". :DDD
    Ettől függetlenül voltak kemény hónapok. Azért pár hónapja, amikor a Borderlands 2-t nyomtam, vagy most nemrég egyszerre a Rayman, Guitar Hero és Black ops 3... eléggé bekockultam. Meg talán a Division idején volt olyan, hogy "Most hisztis vagy? ...hmm értem... akkor amíg itt duzzogsz én mentem kockulni!" :DDD

    De ez persze nyilván más egy olyannak, akinek ott vannak a csimóták. Az drasztikusan csökkentheti a kockulós időt.
    Plusz meló...plusz egyéb elfoglaltságok. Az ismerősöm, aki behozott a konzolok közé hatalmas gamer volt. Még PS4-en mai napig osztozunk az accján. Keményen nyomta... rengeteget játszottunk együtt. Aztán azóta jött két csemete és szépen "letette" a lantot. Érdeklődik a téma iránt és nyomná is...-látom rajta, hogy picit sajnálja- de ez az élet rendje. Valamit valamiért.

    Ellenben volt olyan ismerősöm is, aki 3 gyerek mellett nyomta reggeltől estig. Folyamatos gyereksírás ment a háttérben, amikor néha party chat volt. Mondjuk ők el is váltak. ;]

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák