Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz Rigormortiis #139615 üzenetére

    Nem a konkrét helyzetről volt szó. Egyrészről lehet (sőt megkockáztatom, hogy valószínű), hogy van azért 1-2 ember a 31.000.000-ból, akit érdekelt volna valamelyik, illetve ez a 2. ilyen húzás. Ebből már valószínűleg lehet következtetni, hogy a következő ilyen akcióból is kimaradok...tehát magával a helyzettel van a bajom. Nem verem a tam-tam-ot, ellenben a véleményem megvan róla. És igen, továbbra is úgy gondolom, hogy ha nem is "jár" nekem semmi a hűségemért, de talán annyit elvárhatnék, hogy ne én legyek a másodrendű előfizető.

    Illetve abban azért egyet értünk, hogy ha nem is érdekel kimondottan a két játék, attól függetlenül "jobb nekem", ha megkapom, mintha nem. Ez azért nem olyan nehéz kérdés. Sose lehet tudni. Illetve, ha az elvi okát veszem, akkor maga az a tény, hogy úgy érzem, hogy megbecsülik a hűségem, nem egy rossz dolog. Én még egy jó témának is örülnék...na nem egy f@s szülinaposnak, hanem valami komolynak...mondjuk egy jó animál Horizon, Uncharted, GoW...stb...ezek igazán komoly erőfeszítést és anyagi ráfordítást jelentő dolgok lennének, és nem érezné úgy az ember, hogy le van sz@rva.

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák