Új hozzászólás Aktív témák

  • Kicsikatona7

    tag

    Gondoltam megosztok veletek egy problémát, ami ugy néz ki most oldódott meg több hetes telefonálgatás után. A WS-37397-9 hibakódró lenne szól illetve arról, hogy nem lehet bejelentkezni a PS Network-be az adott hálózatról. Többször is levetettem a Sony-val a ban-t, de szinte rögtön kaptam is vissza.
    Nos, nálam egy botnet támadás állt a háttérben, röviden annyi a lényeg, hogy spam-eket küldtek a világ minden részére.
    Aki hasonló problémával szenved és már semmi ötlete sincs, hogy miért lehet mindenképp gondoljon erre és csekkolja le, hogy fent van e a feketelistán ezen az oldalon.

    Amennyiben fent vagy valamelyik listán ajánlott egy vírusírtás valami komolyabb programmal (Malwarebytes, HitmanPro) és, ha win10-et használsz előtte azt is frissítsd.

    Ezután fehérlistázni kell a router tűzfalán az összes használt és biztonságos portot és a ps4-hez szükséges portokat. Ha valakinek szüksége van rá szívesen leírom, hogy mely portok ezek.

    Nos ennyi lett volna, remélem valakinek tudtam ezzel segíteni! :)
    Ja és, ha ez kész lehet hívni a Sony-t, hogy vegyék le a tiltólistáról az IP-t.

Új hozzászólás Aktív témák