Új hozzászólás Aktív témák

  • bandi0000

    nagyúr

    Sony gold fejhallgató:

    Ma szereztem, elég baráti áron, bár van is 1-2 esztétikai hibája, viszont, most úgy érzem, hogy ha tudtam volna hogy ennyire jó, akkor hamarabb veszek, illetve új árát is megéri

    2 éves amúgy a fejhallgató, a párnánin lekopott a bőr, de nincs repedve, nem tört el magától, nyilván ha dobálja az ember akkor sérülékeny, mert annyira sok anyag nincs benne, de ha ésszel használja az ember, akkor nem lesz vele ilyen gond

    Basszus nem tudom kevés e vagy sok, a többi gagyi fejhallgatómhoz képest jobb, PC-re kötve bass testtel elég jó, van benne mély azért rendesen szerintem, csak maga a játékokba nincs annyi, lehet ha kipróbálnék egy 100k-s fejest nyilván jobb lenne...

    a virtuális 7.1 nagyon jó, már amelyik játékba, pl P.T.-be simán hallottam hogy a hátam mögül balról nyílt ki az ajtó, vagy DC-ben merről előznek

    BF-ben jól leadja, hogy merről lépkednek, lövések hangjai merről hallatszódnak

    Viszont ami zseniális, hogy magán a fejhallgatón lehet szabályozni a hang/chat audió arányát, mert eddig mindig in game-ben kellett lehalkítanom a játékot hogy halljam a haverom

    Igazság szerint arra vettem, hogy chateljek, de úgy néz ki rászokok miatta a játékok alatti fejhallgató használatára is, nagyon nagy élményt ad

    Xbox One: bandymnc

Új hozzászólás Aktív témák