Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Mágus2 #91318 üzenetére

    iiii basszus :B tényleg.... köszi köszi

    még egy másik "komolyabb" problémám, kérdésem lenne

    Baranyában élek, és járkálok néha-néha a Mecsekben ami eléggé "hegymenetes" téma. No, azt vettem észre, hogy az autó egyszer csak megtorpan és sima szívó dízelbe vált át, hiába pörgetem nem akar menni. Leállítom és ezek után minden a régi.... én izzítógyertyára gyanakszom, mivel most már 6.5fokban is kicsit röcögve indult el a masina.... szerelő szűrőcseréket javasolt -amik meg is lesznek eszközölve- de ezen kívül mi lehet még a baj? a fogyimérő a bc-n nem mutat kirívó értékeket, és semmi hibaüzit nem kapok sehol sem a műszerfalon

    pl. egyszer mentünk egy Magyarszék-Szeged távot, odafelé nem volt szinte turbó de visszafelé pedig tökéletes volt, és akkor is azt vettem észre, hogy dombnak felfelé ment el az erő a masinából

    (tudom lehet, ezer+1 millió dolog amitől ez lehet, de mégis hát ha tudtok valamit ahol egyáltalán elkezdhetek nézelődni)

    köszi előre is

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák