Új hozzászólás Aktív témák

  • Fritz Teufel

    addikt

    Most látom, hogy itt még autós topik is van, ráadásul márkatársak. Egy SEAT Ibiza 1.2 12V Reference (2008-2010) tulajdonosa vagyok. Valószínűleg az első darabot vásárolhattam az országban, mert a vásárlásom után egy héttel volt az akkor új modell bemutatója. Így egy hetet várnom kellett a birtokbavétellel. Legalább négy hónapig nem jött velem szemben másik hasonló és eleinte jól megbámulták. Sajnos, a városunk annak idején három darabot kapott az első szállítmányból (piros, sárga és grafitszürke metál) és a bemutatóautó volt a kevésbé felszerelt. Ráadásul színben csak az jöhetett szóba, így most fájó hiány számomra a ködfényszóró és a xenon szett. Két éve már megpróbáltam gyárilag cseréltetni a fényszórókat, de a szervizben azt mondták, hogy ahhoz xenonos verziót kellett volna vennem, utólag nem szerelhetik be. Meg lehet ezt valahogy oldani (valahogy tudom, hogy meg), mármint, hogy hivatalosan? Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy nem.

    Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

Új hozzászólás Aktív témák