Új hozzászólás Aktív témák

  • markyy18

    aktív tag

    Sziasztok!
    Új vagyok itt a csoportban, de a fórumon már több topicot is megjártam csak nem autó témában. :)

    Már több mint fél éve vásároltam egy 2015-ös Skoda Octavia RS-t, 2.0 CRTDI DSG kombinációt.
    Eléggé felszerelt modell, de az állófűtés nem képezte a részét mégsem. Sikerült vásárolnom egy ugyanilyen típusból bontott gyári szettet viszont a kábelezés csak a csatlakozókat tartalmazza.
    A bekötése nem vészes, össszesen 6 kábel, amiből 2 a kályha betáp, 1 a telestart modul jel vezetéke, 1 a kályha saját üzemanyagszivattyúja, viszont van 2 jel vezeték, amit a webasto gyári leírása alapján nem lehet tudni pontosan hova kell kötni az autóban, mivel az csak univerzális leírás.

    Esetleg tudnátok olyan oldalt, programot vagy fórumtársat ajánlani amivel/akivel egy pontos kapcsolási rajzhoz tunék jutni?
    Ha esetlen van köztetek olyan tag vagy ismerőse, aki meg is tudná nekem ezt csinálni (természetesen anyagi ellenszolgáltatás fejében), azt is megköszönném. :R

    Valamint VCDS-el már sikerült egy két apróságot beállítanom/módosítanom az autón, de van amire nem tudok rájönni pontosan hol találom pl. a menetközbeni DRL fényerő beállítása, a "szempillák" izzó típus módosítása LED-re.

    Válaszokat itt hsz. formájában vagy privát üzenetben is nagyon szívesen fogadom!

    Segítségeteket előre is köszönöm! :R

Új hozzászólás Aktív témák