Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz madgie #81868 üzenetére

    mar a sokadik ilyen eskuvoi fotos ekezes amit olvasok toled, nem ertek vele egyet. a fizetest leszamitva ez egy tok jo munka sztem. sok szabadido, kotetlen idobeosztas. en szeretem csinalni. valtozatos, boldog pillanatokat orokitesz meg, remelhetoleg erteket is teremtek. vagy legalabbis en ugy erzem, ha egy foldonkivuli szetnezne, hogy mi tortenik a foldon, valszeg nem mondana hogy haszontalabb dolog mondjuk emlekezetes csaladi /gyerkoc fotokat kesziteni mint egy multinal azon dolgozni, hogy lehet az utolso fillert is kifacsarni a fogyasztokbol. nyilvan csinalhatnek sok hasznosabb dolgot is, de sok haszontalanabbat is. vhol, vmilyen szinten ez is fontos, nem csak a penz.
    btw sokan ugyanennyi penzert napi 2 orat dugoznak, ulnek irodaban a 4 fal kozott heti 40+ oraban vagy epp kemeny fizikai munkat vegeznek napi 8 oraban. ha akarom tovabb alszom, ha akarom nem dolgozok ma. latom a gyerekemet felnoni, annyi idot toltok vele amennyit akarok. ha akarom gondolok egyet reggel es elmegyek sielek egy napot, vagy bringazom, turazom.
    vagy csak en latom ilyen rozsaszinen az egeszet? lehet tul sokat hallgatom itthon, hogy parom irigykedik a munkamra epitomernokkent :DDD

    mondjuk a sielest most jol besz*ptam, gondoltam szilveszteri eskuvo elott csak nem megyek mar csuszkalni nehogy megseruljek, erre nem 13 fok lett es elolvadt meg az a kis ho is itthoni palyakon :N

    [ Szerkesztve ]

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák