Új hozzászólás Aktív témák

  • #31733248

    törölt tag

    válasz Jahno #78757 üzenetére

    "Minőségi oktatásra viszont kolléganő azt mondja, hogy nem állunk olyan szarul, mint ahogy azt kintről elképzeljük, mert Neki meg sok más tanárnak ez az élete"

    Lehet, de én azért jobban hiszek a PISA-teszteknek, mint arról, hogy a kedves dolgozó mit gondol magáról...

    "DE! Mi lenne a megoldás? Mert ugye az sehol nem merül fel, hogy kapjanaklóvét, fegyvert, lovat és megbecsülést..."

    Megkerülhetetlen a több pénz, de nem úgy, hogy ráöntöd egy rossz struktúrára, mert attól csak annyi változik, hogy drágán csinálsz rosszat. :) Sajnos sok év, amire a közoktatásra fordított fejlesztés megtérül és egy csomó népszerűtlen dolog, ami a tanárok többségének nem tetszene. Például az oktatási teljesítmény mérése, képzések iskolai szünidőben, átállás arra a digitális világra, amit közülük nagyon sokan egyáltalán nem ismernek stb...

    (#78759) Mercutio_

    Szerinted engedd el azt a hülyeséget, hogy a sikeres vállalkozáshoz mindenképpen bennfentesség kell. :N

    "Az alapvető reformokhoz első körben partnerként kellene kezelni a szakmát, nem ellenségként :N"

    Attól tartok, sokkal rosszabb a helyzet, a szakmán belül szerintem még ahhoz sincsenek meg a szükséges kompetenciák, hogy egyáltalán felismerjék, mi kellene a minőségi oktatáshoz. Két dolgot ismételgetnek a legtöbbször: a (sokkal) több pénzt és a pedagógiai asszisztensek szükségességét, pedig ezek nem érnek túl sokat önmagukban.

    (#78760) Mr.Csizmás

    "es elmagyarazza, hogy igy mar majdnem negyedmillio a nettoja, pont mint nekem ~6 evvel fiatalabban, es egy erettsegivel + skillekkel hoztam ossze."

    Huhh... Most szerződtettem egy érettségizett pályakezdőt, neki is ennyi a nettója, igaz, ő még csak katázik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák