Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz Mercutio_ #23611 üzenetére

    En egyszer kaptam egy kisuveges Bushmills keszletet. Meg mivel ott van a Giant's Causeway-hoz kozel Bushmills vagy 10x voltunk arra, de a rosseb egye meg ,egyszer sem tudtunk ugy visszaerni Bushmills-be, hogy az old distillery nyitva legyen meg :R

    FG-ok tenyleg finomak, tavaly Oldmerdum-ban megkostoltam egyet, nagyon adta (bar asszem vmi 12 v 15eves termes volt)

    Konyak: Mi anno a Metro-ban vettunk Chevalier-t kartonszamra, az finom volt a kommerszek kozul. Itt Henessy-ket arulnak, de szerintem az meg VSOP-ban kb jugo konyak kategoria. XO-bol sikerult egyszer elcsipnem egy uveget akciosan, na az odavag, de bolond ara van itt. Rémy Martin finomsagos, de itt ritkan lehet kapni. Akkor inkabb Metaxa (nehol lehet mar latni, de kb 5 evig a nyomat sem lattam itt).abbol is lehetoleg 5*-os, bar a 3*-ostol is konnybe labad a szemem az emlekek miatt. 7*-os meg hubazze.

    Amugy pastis meg franko

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák