Új hozzászólás Aktív témák

  • AMDaZERG_1

    senior tag

    válasz V/ #17785 üzenetére

    Miután hozzáfért a levelező szerver hozzáférésemhez is, így alapból ő kapta ezeket a leveleket. (én meg szépen aludtam)
    Tranzakció azonosító nem szerepel nálam, amit nem is értek, vagyis amit leginkább nem értek, hogy a godaddy -ről ment közvetlen a bankom felé a kifizetés, vagyis nő benne ma gyanú, hogy valami nem stimmel a bankkártya és a PayPal között. Úgy tűnik, mintha a PayPal ki lett volna hagyva, de mégis annak is megváltozott a hozzáférése, mert nem tudok belépni és a PayPal az nap küldött egy levelet, hogy gyanús tranzakciókat vélt felfedezni és kéri igazoljam magam egy személyivel. Ezt meg is tettem. De persze csak annyit értem el vele, hogy visszakapcsolták az elérhetőségét, ami már nem az én részemre ment. Szerencsémre ezek után már nem volt tranzakció!
    Szóval amit látnom kellett volna a banktól kapott SMS-ben az az, hogy a bank a PayPal felé ennyi és ennyit fizetett, de helyette PayPal nélkül a godaddy van megjelölve.
    Lehet a PayPalról csak a kártya adatait szedte le? Nem tudok bemenni PayPalra, hogy megnézzem van -e egyáltalán ilyen lehetőség...
    Minden esetre már már zavarodottá válok ettől az egésztől :(

    Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

Új hozzászólás Aktív témák