Új hozzászólás Aktív témák

  • helkis

    addikt

    válasz Vagyok #934 üzenetére

    amióta a G-astra, classic II néven fut (2002?) azóta a Lengyelek rakják össze, mi több az apróbb cuccokat saját alvállalkozóikkal csináltatják, mivel azok is profitorientáltak nyilván faragnak az előállítási költségeken.. egyébként ez jellemző manapság az összes ''nyugati'' kocsira, ''utángyártott alkatrész''-gyárak szállítanak a nagyoknak, minőség egyre csökken, a hibajelenségek meg nőnek..

    nálam ez a '98-as 1.2-es 16v-s astra mondhatjuk alul van motorizálva, 100km/h-felett nincs benne erő, amit néha bánok. ;) csak melóba járok vele napi 10k oda vissza, ill havonta 1-2 Győr-Veszprém-Siófok útvonal 2 személyel + némi csomaggal, így a fogyasztása: 6.5-7l dinamikus vezetés mellett.. ha több a hosszabb út: 5.5-6l-el elkotyog..
    jelenleg van benne 83,5ekm, tavaly vettem 72ekm-rel.. cseréltem rajta vásárlásnál olajat, olajszűrőt, benzinszűrőt, pollenszűrőt, légszűrőt, késöbb gyertyákat, mindez kijött 20k-ból, szerencsére vezérmű-láncos így ezt is megúsztam, műszakira kellett egy hátsódobot vennem 11k-s utángyárot lett.. többi cucca valszeg még gyári, műszakin csont nélkül átment tavaly novemberben. gazdaságos kis autónak tartom, a vezetőűlés nálam is nyekereg, de ez legyen a legnagyobb baja.. ;)

    "Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

Új hozzászólás Aktív témák