Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz Szada85 #78501 üzenetére

    Hülyeség ellen nincs ellenszer :)

    A menetfény arra való, hogy ne indulj el úgy otthonról, hogy nem ég egyetlen lámpa sem az autón. Én is beépítettem egy osram szettet a szabályoknak megfelelően: gyújtásra kapcsol a menetfény, így szabályos nappal városban, pályán, akárhol, és persze közben hátul semmi sem világít. A helyzetjelző kapcsolásával azonnal le is kapcsol a menetfény, onnan pont úgy működik mint eredetileg. Esőben, ködben, este, stb, olyankor pedig tompítottat kell kapcsolni. Aki viszont pl ködben vagy esőben sem kapcsol semmit, az legalább így szemből látható ahhoz képest, hogy jó esélllyel a menetfény nélkül egyetlen lámpája sem világítana.

    Nappal egyébként a hátsó 2x 5W fényerejű lámpának sok fénye valóban nincs, én inkább a lámpák működőképességét ellenőrző rendszert tenném kötelezővé, sokan járnak kiégett lámpákkal.

    [ Szerkesztve ]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák