Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz mindthecrap #63116 üzenetére

    Petyyyyy & mindthecrap köszönöm, nos a harmadik kattanásig szoktam húzni, már a kettőnél is fog mind a zöld festék, de igazatok lett. Teljesen felhúzva ez a jelenség megszűnik ,de rendesen megsajnáltam szegényt :DDD

    Más este a fedélzetit böngészve ráleltem egy olyan menü pontra ahol a kijelzőt a napszakhoz lehet állítani (három választási lehetőség). Most az estire van állítva sokkal jobban tetszett a kontúrja .
    De ezzel újabb dolgot vetem észre . Mikor a kulccsal kinyitom az autót központi zárját a világítás bekapcsolódik , rendszám megvilágító két lámpa is bekapcsol. De itt nem áll meg a dolog a beltérben lévő lámpákat és vele együtt a műszerfal és a középkonzol is elkezd világítani a multikormánnyal együtt.
    Édes apám vette észre ezt amikor félre akart állni vele . És szólt hogy ő csak egy gombot nyomott meg.

    Ez csak megint nekem új és ez már megszokott H astra jelenség aki már mindenki tudd? :DDD

    A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Új hozzászólás Aktív témák