Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz Freeman007 #58917 üzenetére

    Ez esetben en is inkabb a benzinre tennem a voksot...inkabb egy jo allapotu benzin, az 1 esen azzal is szepen el lehet csorogni. :K

    (#58918) diablo1984 van bennük persze, csk nincs velük baj, mert minimalis az a vibracio es kisebb a nyomatek is amit atad a kettöstömegü....a reszecskeszürö meg megint csak nem fog eltömödni a benzintöl. Egy dizelesnel ellenben a kettöstömegü egy olyan pont amit biztosan fog az ember az elettartama alatt nem egyszer cserelni, illetve a reszecskeszürö is könnyen kinyirhato varosi hasznalt soran

    (#58919) F_Gergely na en pont a hanggal nem vagyok kibekülve :) jo a dizelben, hogy 2000 rpm alatt, csendesen morogva lehet vele gurulni....traki...van egy feelingje....de nekem sokkal inkabb a benzin, a hanggal, a sportossaggal :D majd 60 evesen egy S80 D5 az jöhet, de most még a benzin/hang es turbo a favorit :D (Allt közvetlen elöttem egy AMG C merci multkor a lampanal....meleg, ablak leengedve....hat azert amikor a zöldnel a startstop felebresztette a motort, felhorkant, majd duruzsulva visszahalkult, alapgazon elindult, majd picit odalepett neki....hat nincs az a dizel, ami ennel jobb....nekem :D )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák