Új hozzászólás Aktív témák

  • oliwire

    őstag

    Na meghoztam a kocsit a szerelőtől, és többet nem is hiszem, hogy én hozzá fogom vinni. (Nagy flagman felhív, hogy menjek érte, mert ő már nem hajlandó ezt szerelni tovább) Tegnap délután igaz mondtam neki, hogy ha nem sikerül megjavítani, akkor utána hagyja, csak állítsa vissza ahogy odavittem. Habár nem lett tökéletes, de jobb lett. A sárga lámpa már nem villan fel, ha beindítom, van alapjáratom is hidegen is (kopp-kopp). De azért az alapjárat hajlamos terhelés nélkül 1500 felé kúszni, de a 2000-ret sosem érte eddig el. Megérkezett a diagnosztikai cucc is, csak az Kisvárdán van, szombaton tudom leghamarabb kipróbálni. Amit cserélt benne: lambdaszonda, vízhőfokmérő, gyertyák, meg ami nem befolyásolja a dolgot az olajnyílás záró kupakot. 14000-ret kért el. De a pontos okát az alapjárat ingadozásnak nem sikerült megtalálnia, azt mondta falsot sem szív a motor. Azt is mondta, hogy lehet az ECU fog megdögleni benne. Közben kaptam egy másik szerelő elérhetőséget, amit nagyon ajánlanak, lehet majd hozzá is benézek jövő hónapban, hogy nézzen már rá.

Új hozzászólás Aktív témák