Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz trassher #45389 üzenetére

    Meglepöen sokszor hallottam mar, hogy "uh ide hogy alltal be? en biztos nem mertem volna" Mondom tolatva, parhuzamosan 2 auto köze? :)
    En se tudok ilyen kicsavart pozicioban tolatni :N

    Mamanak nem mondtam semmit, mert a torkomban dobogott a szivem meg utanna 5 percig.... :U

    (#45395) haddent ebben van igazsag. Pont a volvo dolgozik azon a rendszeren, hogy autopalyara robot autokat küldenek fel, amik möge be lehet csatlakozni es aludhatsz is kba addig a kihajtoig amig nem akarsz kimenni, mert a robot vezeti a konvolyt maga mögött es radarokkal, minden iranyitva van :)

    (#45396) Calogero elsö radarnak nem nagyon latom szükseget, azert azt az ember könnyen megszokja, hol a kocsi vege es jo is ez. Kicsit az lehet ezekkel a felö, hogy elkenyelmesitik az embert, mint a gps. Magamon is eszrevettem mar, hogy be van kapcsolva a gps, mondja, merre kell menni, aztan megyek. Amikor meg lemerült, total panikba estem az autopalyan, pedig ott volt nagybetükkel, hogy Berlin arra, de akkor is :Y nem lattam felülröl az utam, nem mondta a csajszi, hogy bigen sie links :D es total sz@r erzes volt...."mi van ha megsem" :D
    En egyebkent imadom a 3 betüs kötyüket....savtarto, holtter erzekekelö, radaros tempomat, automata tavolsagi feny.... :C ha tehetnem mindent belepakolnek a kocsimba :)) szeretek mindent kiprobalni, erdekelnek az ujdonsagok :B

    (#45422) diablo1984 hajokban biztosan piros, ezt multkor nekem egy kapitany meselte, pont a gazolaj csalok miatt :) azert enyhen furcsa nekem ez a titokzatos kut ahol rozsaszin a gazolaj :D nem all mellette a tulaj vadiuj S8 audija? :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák