Új hozzászólás Aktív témák

  • zolikaDB

    veterán

    válasz bambano #16987 üzenetére

    Hoppá. Rosszul értelmeztem, mint ahogy te is. Azt hittem, a 17 évesen jogsit szerző témára reagálsz.
    Plusz: a két hiba gyakorlatilag egy, és ugyanarról a tőről fakad. Továbbá: véleményt fejtettem ki. Nem tézist fektettem le. A vélemény pedig szubjektív, nem lehet sem igaz, sem hamis. Nem állítás ugyanis. (Ha úgy érzem, h mennem kell aludni, az se nem igaz, se nem hamis, belülről fakad.)
    Ahogy én látom, két tábor van, itt is, máshol is. Te (már amit kiolvasni az írásodból), aki szereti a hiperszuper technológiától övezve, karöltve való -akár- száguldást is, vagy csak közlekedést, vezetést. Illetve a másik oldal, aki élvezi a nem éppen 2011-es technikával való farolgatást a havon. Amikor nem akar x fajta elektronikai megoldás beleavatkozni a fizika törvényeibe. De ez így van jól, nem lehet mindenki egyforma, és nem szeretheti mindenki a gyümölcstortát, mert akkor baj lenne. És rendben van az is, ha páran azt mondják, a zserbó bizony sokkal jobb, mint a gyümölcstorta.
    Csak ennyit szerettem volna elmondani, ez az én látószögemből való, az én szubjektív véleményemet tükrözi.

Új hozzászólás Aktív témák