Új hozzászólás Aktív témák

  • A`rpi

    addikt

    Júj, tegnap szól egyik kolléga, hogy vacakol a gép (WIN10).

    Átmegyek, azt mondja nem működik.

    Képet ad, a böngésző bejön, weboldal betöltődik...

    -Mi itt a probléma?

    ...Nem tudunk bejelentkezni, (Kérta).

    Bekattintok a felhasználó név mezőbe, írnék bele de semmit nem ír, helyette ha benyomok billentyűket hol a keresés ugrik fel hol a kedvencek, hol új lapot nyit...

    Billenyűzet lehúz, másik bedug, ugyan úgy csak csinálja a hülyeségét, ezzel a lendülettel ki is zártam a hardver hibát...

    Víruskeresés, valamit talált, karanténba is tette a panda, windóz defenderrel is rákeresek, semmi, HDD kivesz, teljes átfuttatást nyomok másik gép alól is semmi.

    Összerak, működik, örülök, (az irodámban másik billentyűzetre kötöttem rá) ...Gépet levittem pincébe, kompresszorral kifújtam ha már szétkaptam, billentyűzetet is levittem abból kis kicsapattam a port... viszem vissza a helyére. ...megint nem működik. :W

    Semmit nem ír.

    Babrálom, ide megyek oda megyek, utána fura módon elkezdett működni, veszi a betűket.

    Később rájöttem, ha nyomok alt + ctrl + del-t utána "észhez tér", vagy ha olyan helyre megyek ami admin jelszót kér..

    Újraindítás után megint nem megy.

    Nagy nehezen rájövök, a ctr billentyűt érzi beragadva, ugye volt billentyűzet csere és akkor is csinálta, így a hardveres hibát kizártam.

    Neten nézem mit lehet vele kezdeni, semmi nem segített...

    ...Aztán ránézek a billentyűzetre, és látom a jobboldali ctrl be van ragadva. :DDD

    Szóval jól beszoptam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák