Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz E.Kaufmann #18245 üzenetére

    Elméletileg mindenféle plusz szoftver nélkül megoldható Windows-ban is, csak kicsit macerás, egy XP-s cikket találtam is hozzá, megcsináltam amiket írt egy Windows 7 gépen, de hol működik, hol nem, egyik már telepített pendrive-ot nem ismeri fel utána, viszont egy újat minden probléma nélkül telepít és onnantól lehet használni újra, a fene se érti mi kínja van, pedig az érintet fájloktól is minden engedélyt megvontam, utána alig tudtam visszaállítani.

    X Factor és bogabi: Jó lenne, csak ugye nem kis pénzbe kerül a megvalósítása és nem mindenhol lehet ezért megvalósítani, főleg nem ha tisztán kell, persze elvárások bőven vannak.
    Amúgy azon gondolkoztam, persze csak józan paraszti ésszel, hogy ugye a tartományvezérlő is valami módosítást hajt végre a kliens gépeken és letilt/átállít valamit, aminek hatására nem fogják felismerni a gépek az USB háttértárakat, viszont a kérdés az lenne, hogy mit állít át az AD, mert ha az meglenne, akkor én is meg tudnám csinálni és nem lenne szükség tartományvezérlőre, persze sokkal tovább tart, mert egyesével kell majd megcsinálni, de csak kell lennie valami megoldásnak.

Új hozzászólás Aktív témák