Új hozzászólás Aktív témák

  • atosan

    addikt

    Sziasztok,
    Rég jártam erre, illetve be szoktam kukkantani olvasni. Teszi a vas a dolgát.
    Most viszont kerdőjellel állok egy problema előtt. Vasárnap mentünk strandra, jobb oldalt víz lötyögött. Oké, biztos az ásvanyvizek. Tegnap mentem anyámhoz, vittem kontrolra, bevásárolni ez az amaz. Semmi hasonlót nem lehetett hallani. Ott aludtam, sok a kerti meló. Ma jó sok eső esett. Indulok haza, megint lötyögés. Megállok, előre, hátra megindulok, jó nagyokat löttyen, mint ha a küszöbben. Anyós ülés mödött a padlón áll kb egy centi víz. Szaga nincs, max használt szőnyeg szag. Felitattam, elindultam haza. Ismét áll a víz anyós ülés mögött. Elöl száraz volt, illetve mire hazaértem, valahol a hangszóró alatt, a padló legmélyebb pontján picit nyirkos lett. Muternál még nem volt az. Hűtőfolyadék szint ok. Ablakok mind zárva, külső sérülés nincs, tömítések ablakoknál stb rendben, nem voltak piszkálva. Anyunál és otthon is úgy tudom parkolni, hogy nagyon enyhén jobbra billen az autó, nem tudom ez lényeges e. Csillaggarázs.
    Annyit még tudni kell, hogy másfél hete hoztam vissza szerelőmtől az autót. Féltengely, csapok voltak cserélve. Szerintem ez merő véletlen, nem hinném, hogy az ottani bütykölés befolyásol ilyesmit.
    Mit tanácsoltok, mi a teendő?
    Megane kombi, 1,6 16v, 2000 évjárat.

    [ Szerkesztve ]

    Maine coon

Új hozzászólás Aktív témák