Új hozzászólás Aktív témák

  • mycso

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz AMD Power #4104 üzenetére

    Én a sajátom előtt egy 2000-es évjáratú kombi ráncfelvarrott megánt használgattam (1.6 16v). /szüleim autója/

    Igazából mondhatom rá, hogy el volt/van hanyagolva csak a kötelező jellegű szervizek vannak rajta elvégezve. --> az autó tökéletesen működik, igazából nagyobb problémája nem volt (tavaly az egyik hátsó rugó eltört --> de ez betudható annak, hogy sokszor igen csak megpakolva volt használva). (igazából a kötelező fék/olaj/szíjjak/szűrőkön...stb. kívül nem volt semmi cserélve)

    Fogyasztás: városban ha sietős akkor 9 körül is eszik, egyébként akár 7 liter körül is el lehet vele járni...kint országúton szintén ez a helyzet, jöttem már vele haza Debrecenből 5.x körüli fogyasztással (bár ott már annyira kellett koncentrálni, hogy vért izzadtam).

    Elektronika: néha a központi zár elfelejt kinyitni minden ajtót, jobb elől a tompított izzót kb. 2-3 havonta cserélni kell illetve mostanában fékezéskor felgyullad az index/ködlámpa halványan --> ezt már láttam több ilyen típusú megánnál. Egyszer télen (nagyon hideg volt az igaz), égve maradt az abs lámpája, és vagy 5-10 percig nem is működött...
    Ja és vagy 2 éve meghalt a fedélzeti computer gombja (ablaktörlő bajuszkapcsolón).

    [ Szerkesztve ]

    “The Night is Dark and Full of Terrors”

Új hozzászólás Aktív témák