Új hozzászólás Aktív témák

  • imyourfriend

    őstag

    válasz rob210 #20047 üzenetére

    Igyekszem átnézni ezeket a dolgokat, apué az autó én csak felkaptam a vizet rajta, ha jól tudom új szervízkönyv törzsönyv(nem tudom pontosan) valami ilyesmiket kapott az autó. Be volt járatva, rendesen szervizelve volt tudomásom szerint. Baumgartner papa elintézte hogy teljesen új könyve legyen ezt mondta apu, és garanciába nem értem miért került fél millióba az egész csere :F Engem amúgy nem engedtek oda, vagyis amikor vitték fel pestre az autót. Könnyű szerrel nekiugrottam volna a fickónak aki a hülyeségeket beszélte, múltkor már majdnem megtörtént. Egyszerűen hihetetlen hogy már amikor apu megvette volt egy fűcsomó az autó alján szóval járt árokban, és észre is vette. Ennek ellenére megvette az autót. Hazahozta 1 hét és önindítónak annyi. Szénkefét is kellett benne cserélni, akkor már látszott hogy bőven visszahajtották a masinát. Baumgartner amúgy annyira rafinált hogy folyton Rumba hozta le az autót és el kellett menjünk 3-4en apuval nehogy kenőpénzt próbáljon adni apunak ez a mocskos csaló..

    Szerintem köszönjük de oda többet nem visszük vissza. Pesten az m1-m7 melletti szervízbe, de másik renaulthoz sem azt hiszem.

Új hozzászólás Aktív témák