Új hozzászólás Aktív témák

  • okib4100

    aktív tag

    Még egy utolsó kérdés:
    Van egy másik pannonos feltöltős számom, amit jan elején-közepén el akarok hordozni.
    Mivel épp van rajta jó 3e Ft egyenleg, meg amúgy is kell, szeretnék 1 hónapra egy 100 megabejtos internetet igényelni, ami ugye 2e Ft. Node én látom a pannonline-ban, h van egy ilyen h "számlázási ciklus: 11.14-12.13". Valahol a közelében meg egy leírás, h kártyás előfizetésnél, a ciklusból hátralévő napok számától függetlenül a teljes díjat ki kell fizetni.
    Tehát, ha én a fenti internetet 30 napig kívánom használni, akkor legcélszerűbb dec. 13-án vagy utána néhány nappal megrendelnem?

    OFF: Amúgy nagy meglepődéssel értesültem a "számlázási ciklus" létéről egy feltöltős előfizetésnél a pannon múltkori bejelentése nyomán. A másik két szolgáltatónál tudtommal feltöltősöknek adott dolog (pl net) 30 napra jár, és nincsenek ciklusok. A T-nél legalábbis így volt a 3GB-s nettel. Most nem hiszem el h ez a lépés üzletileg érintette + vagy - irányban a szolgáltatót, sokkal inkább a népszivatás tankönyvi esetének látszik.

    2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák