Új hozzászólás Aktív témák

  • Horbal

    őstag

    SK-ra visszatérve most, hogy megnéztem a képeket is - szerintem ez a komment elárul mindent:

    "Ezt a képet láttam minap, azóta többször bevillant, most megkerestem.
    Egy lassan nővé érő lány, aki még nincs tisztában önmagával, egyik pillanatban még ő a világ közepe - itt külön kiemelném a középre szerkesztés tudatosságát-, ugyanakkor a bizonytalanság érzése, vajon elég jó vagyok-e..? Itt vagyok, de talán mégsem, akarok-e egyáltalán..
    S a gyümölcs, az alma itt mint szimbólum is nagyon találó! A tudás, szerelem, kísértés.. Ebben a korban minden felerősödik..
    Nekem egy tinédzser viharos lelkiállapotát fejezi ki a fotó, bár a cél lehet nem ez volt..
    Az értékelő 1 kreditet utalt át a fotó készítőjének."

    Tehát ez itt művészet. Azért kapta a fikát, mert nem érti senki (kevesen). Egy technikailag szerintem is rossz képre megkapta a standard fórumos vakert "Olvassad el a SK könyvet" ezt meg jól megválaszolta - művészként túlreagálva a dolgot. Közben Kelby eladott 1000 könyvet és csippant az Iphone, hogy x dollár jogdíj befolyt - ennyi a sztori. Szerintem túlreagálta, és feleslegesen + hülyeség volt egy sorozatból kiragadott képpel lesokkolni a közönséget, ami önmagában nem állja meg a helyét.

    [ Szerkesztve ]

    Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

Új hozzászólás Aktív témák