Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz RangerFox #26494 üzenetére

    józan paraszti ésszel:

    - október végén adtad el
    - november 8-án került átírásra az óra és ekkor jegyezték meg a szolgáltatótól, hogy "ajánlott" korszerűsíteni (de nem kötelező)

    ...te eladáskor nem tudhattál róla, hogy szükség lehet rá és akkor még nem is volt kötelező a csere... azóta vált azzá (mondjuk ez is érdekes, hogy a szolgáltató a hasára ütött és most égetően sürgős lett a munka? ...meg amikor lakást vettem és átírták az órát, vagy ahogy most kötelezően cserélték, be se jöttek a lakásba felmérni a vezetékezést...)

    ...szerintem csak a vevő próbálkozik és a szolgáltató "ajánlására" hivatkozva rád akarja verni, hogy grátiszba húzasd újra a teljes házat :K fenyegessen csak felszólítással... te meg majd küldd el a közjegyzőnek, hogy október végén megtörtént az adásvétel és novemberből van egy ilyen papírod, amin a szolgáltató "ajánlása" szerepel... semmi egyéb közöd hozzá

    ui: 1-2 éve nézegettünk házakat... hívtam ismerőst, aki elég sok felújítást csinált és vele jártuk körbe... mondta, hogy a tetőszerkezet gatya, arra 6-8 milliót rá kéne azonnal költeni... ott sem lett volna járható út, hogy megvesszük, megcsináltatjuk és küldjük az eladónak a fizetési meghagyást szavatosságra hivatkozva :U

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák