Új hozzászólás Aktív témák

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz imibogyo #92907 üzenetére

    Az altalanossagban a ketkerekueknel az elso kereken gurulashoz irtad azt, hogy feluletet vesztunk, ezzel pedig rosszabb lesz a fektav.
    Nem utcara irtad. Hanem kitalaltad, hogy mkert nem idealis ha a levegoben van a kerek.
    Bar altalanossagban megint nem lehet beszelni, mert egy cruisernel nem ez lesz. Az idealis korulmenyeket nezve hiaba csokken a feluketed.
    Utcan meg valoban keves a gp pilota, de korabban irtam, hogy utcan leszogezni egy modszert arra, hogy megallj, legalabb annyira mervado, mint a gp pilotak szama.
    szerintem annyira osszetett, hogy nem csak erre kellene kihegyezni ezt az egeszet. Annyi, hogy ez nagyon latvanyos, ha leraksz bolyat, es szemlelteted, hogy ha egy auto lenne ott, akkor televagtad volna. Bar egy tanpalyan szerintem sportmotorral pont elobb megallok elsovel, mert idealisak a korulmenyek, egyenesen kell jo nagyot fekezni.
    Ami szerintem nem jo irany, az az, hogy esz nelkul, radikalisan minden elethelyzetre ra akarjak huzni, mert igy a legjobb, az oktatok mondtak, a forumon csak ezt lehet olvasni.
    De egyebkent a velemenyem tovabbra is az, hogy kb mindegy az a par meter, mert nem csak fekezni kell.

    [ Szerkesztve ]

    Nem menekülsz a csendőrség elől.

Új hozzászólás Aktív témák