Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaboman

    nagyúr

    válasz imibogyo #91484 üzenetére

    Tévedés ne essék én sem a legkeményebb terepeken motorozom, belemegyek nagy sárdagonyákba, felkapaszkodom partoldalakra, ugratok ha olyan helyet találok, gyorsan megyek csiki csuki kanyarokban, stb....ami Persu küldött olyan helyeket én sem célzok meg, akkora tudásom nincs, meg a korábban felsorolt nyavajám végett sem mernék, inkább az nyom a latba.
    90%-ban ugyanazon utakat használom amin az erdészek és vadászok is járnak, mivel összetűzésbe sem szeretnék kerülni senkivel sem az végett mert véletlen magánterületre mentem be.
    Pedig szívesen kipróbálnám magam komolyabb terepen, de annyit nem ér hogy esetlegesen mindenemet elvegyék.
    Nálam is a fő szempont a súly, mindig is az volt, talán ezért nem is szerettem sosem a nehéz motorokat sem közúton sem terepen.
    Addig rendben vannak amíg egyenesben kell velük menni, aztán ahol a kanyargós részek jönnek csak hátráltatnak a tömegük végett.

    Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

Új hozzászólás Aktív témák