Új hozzászólás Aktív témák

  • bacus

    őstag

    válasz Topiccsendőr #133560 üzenetére

    Majd igyekszem elfelejteni. :D

    Mondjuk eddig max 2 hét volt amíg nem mentem a sajátommal, így biztos nem forgatom a kerekeit csak úgy, a teleszkóp védettebb helyen van a bmw-n, a motort minden évben lemosom :).

    Már láttam lapos, majd berepedezett gumit, de persze nem egy hónapot állt. No meg csak alul volt lapos :D, tehát félig jó volt.

    Viszont az akku, hmm, hát én nem kötném le, még 3 hónap nem használatnál sem. Szerintem nem kell. Egy kultúr akkunak 3-4 évet tudnia kell mindenféle piszkálás, töltögetés stb nélkül, ha a motor rendben van. Persze van töltőm, az öreg akku élettartamát akár 2 héttel is ki tudtam vele tolni, ezt pont arra jó, hogy kihúzd amíg beszerzel egy másikat.

    Persze ha van fogyasztó, pl riasztó, vagy gps tracker, stb, akkor kell töltögetni, mert ezek leszívják az akkut, direktbe kötött gps, benne hagyva a tartójában 2 hét alatt (vagy kevesebb) nullára merítette a vstrom akkut egy barátnak, de rajta hagyni a motoron és direktbe az akkura kötni, ez már halmozott hátrány egy motornak :)

    Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

Új hozzászólás Aktív témák