Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    válasz Shin Chen #113303 üzenetére

    Alapból a túramotorok nem tetszenek semelyik márkából (lényegében a legsokoldalúbb, legpraktikusabb motorok nem tetszenek egyáltalán, de én autóban sem vagyok képes kombit és dízelt venni, csak a leghaszontalanabb benzines sedanokat, pedig évi 35-40e km-t megyek. :D ). Szóval típusra egyedül a túramotorjai nem tetszenek, amúgy az összes többi tetszik, ráadásul azt is elfogadom, hogy a korábbi szar konstrukciók óta már sokat fejlődtek. Nagyon tetszettek mindig is, vágytam rájuk, aztán mikor komolyra fordult a dolog, és megtudtam, hogy osztrák cég...mondom OK, köszi, ninc stöbb kérdésem, jöhet megint a széllel szembehugyálás, ami oly sokszor végig kísér életem során, és inkább kerestem más márkában nekem valót. :DDD
    Szóval igen. Mélyésgesen előítéletes vagyok nagyjából az osztrákokkal szemben. Ktm, redbull, manner, ottakringer, gösser, almdudler...🤮
    Tudom, hogy ez egy ostoba hozzáállás, de bántani nem bántok ezzel senkit, nekem meg így jó.:R Túl közel vagyok a határhoz, az a baj, lehet. :D

Új hozzászólás Aktív témák