Új hozzászólás Aktív témák

  • Demertin

    tag

    Sziasztok!

    Új autó vásárlása előtt állunk. Kövi hónap elején lenne esedékes a dolog, a keretünk mindennel együtt 4,5 millió forint, szóval maga az autó 4,3 max. Ketten vagyunk asszonykámmal, ill. a 2 eb is állandó utazótárs. Havi szinten átlagosan olyan 800-1200km között megyünk, ebből 1x autópályán olyan 400km, a fennmaradó rész pedig sima főút, 90-es tempóban. (városban alig használjuk, biciklivel hamar el lehet érni mindenhova). Felszereltség szinten nincsenek nagy igényeim: tempomat, klíma, első 2 elektromos ablak, USB csatlakozó, lényegében az alapok. Kértem már árajánlatot Honda Jazzre, 1,3-as kézi váltós Trend felszereltség. Ez náluk az alap, bár így is bőven több dolog van benne, mint amennyire szükségem lenne. Metál fényezéssel kaptam is 4.350.000-es ajánlatot. Tetszik is az autó, de minél többet böngészi a netet a párom, egyre több opciót talál, valamivel olcsóbb árban (én már leadtam volna a rendelést a Jazzre). Ilyen pl:
    -Corsa most Best felszereltséggel 3,8-ért
    -J Astra 4m felett valamivel nem túl sok extrával
    -Fiat Tipo Lounge
    -Suzuki Balenot GLX 4-ért
    -KIA Ceed 4,4-ért de az teljesen fapad, stb.

    Ezek közül egyiket se tenném a Jazz elé, de mivel 2-n vagyunk, nem csak az enyém a döntés. Ezeken kívül esetleg más opció? Vagy mondjuk tippek mivel győzzem meg? :)

Új hozzászólás Aktív témák