Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz parandroid #106171 üzenetére

    Remek köszi.
    Maradt akkor a Yaris, C Corsa, Micra hármas neki.

    TaaT

    Ugye csak irónia? :)
    Szerintem qrva randa. Aránytalanul hosszú az orra, rövid a feneke, a hűtőmaszk lámpa páros is mint valami kezdő indiai autógyártó.
    :N

    mod. Jóvan', már kezdtem megijedni.

    Ha, már pajzs szerű hűtőmaszk, felhúzott lámpa, akkor Legend. Nah ez gyönyörű:

    maglew

    Szépen felsoroltad azon elemek jó részét, amiért gagyi consumer műanyag bódénak tartják sokan az új Vitara-t, köztük én is.
    De én sem értem miért pont e két típus között vacilálsz, eleve nem azonos kategória a két autó.
    Először te mérlegeld, h szükség van-e a picivel magasab hasmagasságra, magasabb üléspozícióra és a 4WD hajtásra. Egyébként most, h még teszt sem jelent meg róla, ki merem jelenteni, h sokkal butább, gyengébb 4WD rendszer került alá, mint ami az előző modellben volt.

    Újat szeretnél mindenképpen? Pár éves használt nem is jöhet szóba?

    Grafiqs

    Biztos, h nem ide szánta.
    Egyébként semmi probléma nincs a rövd Mindarelli, Piaggio blokkokkal sem, pusztán azok sokkal egyszerűbb felépítésűek, gyakorlatilag 99%-uk levegőhűtésű.
    A hosszú vizes Pigi blokkot sem zárnám ki, mindkettő vizes hosszú blokk kiforrott, évtizedes kontrukció.

    [ Szerkesztve ]

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák