Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz razzorr #36647 üzenetére

    Ugyanezt tapasztalom autósként, mikor szétnézés nélkül keresztben bicikliznek át előttem millió helyen, ahol nekem van ráadásul elsőbbségem, sőt Szajolban például az is rendszeresen előfordul, hogy az én sávomba fordulnak ki kereszteződésben balra, de jött már két biciklis szemben velem egymás mellett is, mert ők majd balra fordulnak...

    Az előzőhöz. Aki olyan ajánlatokat tesz, mint Te: "Meg lehet próbálni elkalapálni, ha sikerül,akkor elismerem a győztes érdemeit." Mindig arra gondol, hogy Ő fiatal erős és nem lehet elverni. De ez nem a birkózószőnyeg, vagy a tatami. Az ellenfél nem fog a szabályaid szerint játszani. Amúgy miért is kellene ezt tennie? Anno az ilyen: "Gyere ki a hóra, térdig ér a szél!" jellegű kihívások a párbajokból eredtek. Azonban a korrekt párbaj szabályai között az első volt az, hogy a kihívott választ fegyvert. Azaz ha Te százhúsz kiló vagy, két méter és karatebajnok, nyilván nem a pusztakezes harcot fogja választani, amiben a legkisebb az esélye...

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Új hozzászólás Aktív témák