Új hozzászólás Aktív témák

  • degu

    senior tag

    válasz Rick4 #27468 üzenetére

    Sajnos teljesen hibas az en-keped! :(
    Fogalmad sincs arrol,hogy tk. milyen vagy! :((
    Megint masok neveben nyilatkozol!
    Es ehhez a mondatodhoz annyit lehetne hozzafuzni,hogy nem vagy tisztaba,hogy mit is irtal le!

    *Én nem kevertem bele az ezelőtti dolgokat, nem kevertem bele a személyedet.*-irtad

    Az,hogy nem voltal orvosnal /tehat bolond vagy,orvoshoz kene menned/ az,hogy elfogyott a gyogyszered /tehat gyogyszerezni kell,hogy normalis legyel/... deliriumos kerdeseid...majd ha tiszta leszel,es rendesen irsz...stb./
    Akkor ez szerinted milyen reag?Ez egy eltorzult egoju,lekezelo,serto kerdes a vitapartneredre nezve /Egyebkent ez szinte minden valaszodban benne volt! /A tobbirol,ami minden mondatodbol szinte sutott...nem is beszelve!/
    Vagy valaki masrol beszeltel?...Vagy akkor mirol is beszeltel? :F
    Az egyetlen /egyebkent kezdettol fogva hangoztatott allaspontod / erdemi informacio,csak a sertesek miatt hosszura nyujtott hsz-edbe a kovetkezo:

    Egyébként meg ha korrekt stílusban kérdezed, vannak szabályok, amit vagy betartanak, vagy nem, aki nem tartja, megy a bünti és kész.*

    Ha 20 emberbol 19 ember nem tart be egy *szabalyt* az elgondolkodtato! - az a torveny ROSSZ! Nem betartani kellene,hanem megprobalni megvaltoztatni ugy,hogy ne egy szuk csoport erdekeit,hanem a tarsadalom egeszet szolgalja.
    A torvenyek egyebkent nem azert vannak,hogy lenyuljanak embereket,hanem azert,hogy valamifele rend legyen!
    A rossz,sunyi torveny nem a rendet erositette,hanem amit a vitatott felmeres bizonyitott
    ...az allampolgarok szembeszeguleset,ellenkezeset valtja ki.A normal eletben betarthatatlan torvenyek tehat novelik a tarsadalmi feszultseget,ami...zsakutca! Ettol nem lesz jobb a kozlekedes! :W

    verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

Új hozzászólás Aktív témák