Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    Én nem értem az embereket... :F

    Ma egy nőci a velünk szembeni utcába akart befordulni, mikor jöttek szemből. Mivel a szembejövő kamionon úgy tűnik utólag kapcsol a fék, a nő kénytelen volt eléggé rálépni a gázra, hogy átférjen. Természetesen telibe kapta az oszlopot (nem tudom elhinni, hogy ennyi mindent ki bírt már ez az oszlop :DDD ), a hülye kamionos ahelyett, hogy a fékre lépett volna, szépen útbaigazította a nő kocsijának a farát.

    Ez még nem a lényegesebb része. A vita tetszett: a nő azzal kezdett, hogy a kamionos túl gyorsan jött (nem értettem az érvet, ha valami túl gyorsan jön, akkor megvárom míg el megy, bár lehet, hogy nem vagyok elég extrém), mivel 40-es körzet. Erre a kamionos megkérdezte, hogy "hol lát 40-es táblát?" (itt eléggé elgondolkoztam, hogy hívok egy szemészt, mert speciel ott állt tőle talán 2 méterre és egy ideje a lakosoknak sikerült elérni, hogy kereszteződésenként legyen egy 40-es tábla, így még azt sem lehet mondani, hogy ha figyeli a táblákat, akkor a városba befele jövet ne látott volna érdekesség képpen egyet sem). :F

    Gondolkoztam rajta, hogy mind a két hülyét feljelentem, hogy kettővel kevesebb idióta legyen az utakon, de inkább gondoltam nem szólok bele... :(

    Ugye, mikor a vezetők helyét az autókban átveszi majd a mesterséges intelligencia, akkor ugye először az ilyen csökkent agyúakat fogják kikapni a kormány mögül? Ugye? :F

Új hozzászólás Aktív témák