Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    Jaguar S-Type: megy előttem kb 50-el ott ahol 70 a max, vasúti átjáron megy 80-al, majd semmi sem történik és lelassít 50-re ott ahol még mindig 70 a max... na jó meguntam, bejöttem a belsőbe és mentem tovább igaz ez azzal járt, hogy nem fékeztem, hogy a jaguar beférjen elém, lassítania kellett szegénynek na de nem is az utolsó pillanatban kell besorolni (ugyanott x3-x5 bmw már kiment anno az útról mert azt hitte, hogy én beengedem pedig semmit nem tettem amiből ezt gondolhatta és ő olyan profi volt, hogy nem is lassított... jól van menj csak ha már terepjáród van... finom homok volt még ott akkor :D
    Egy ignis mögött voltam amit meg is előztem amikor egy audi a6 1.9 tdi mögé kerültem... fékezni kellett mert az audi éppen csak gurult előttem (előtte fordult meg tolatásos módszerrel főúton... semmi probléma...) gondolkoztam rajta, hogy megelőzzem-e de mondom majd csak gyorsít... de nem gurult tovább 40-el, jó legyen nem sietek :) Lámpánál látom, hogy több füle mint foga és haja is már csak mutatóba van a sofőrnek... jah akkor már értem... megfontoltan, magabiztosan közlekedik :) 1 kilométert sem volt előttem és lekanyarodot... na most lehet menni senki sincs előttem... szépen elérem az óra szerinti 100-as tempót( ehhez kb 1,5 kilométer kellett, nem siettem :) ) tükörben látom a jaguart... (könnyű felismerni mert nagyon ronda az eleje), jön-jön-jön a vizipók vagyis jaguar... na mondom ez tuti elsuhan mellettem 200-al csak, hogy lássam tud ő menni csak pillanatnyi elmezavar volt korábban... de nem... beáll mögém mintha f1-ben lennénk és szélárnyékba jön majd index nélkül (jah még a fényszóró sem volt felkapcsolva) megelőz de olyan +10km/h-s sebességtöblettel... láttam ketten ülnek az autóban, beszélgetnek majd gyorsan mutat a sofőrnek vmi az utas aki odanéz... jah jönnek szemből, ekkor odalépett neki... nocsak tud ez menni nem hiába van két oldlat két kipufogódob kompletten (nem csak vég)... kb 150-es tempóval mehetett utána, kicsit gyorsítottam én is... se előttem se mögöttem nem jött senki... (ezt szeretem :) ) utólértem mert beragadt egy kamion mögé.... befordul a városba... na ez volt a legjobb: volt egy kb 400 méteres szakasz ahol végig égett a féklámpája, tetszett :) mögötte állok lámpánál, zöld... nyomja neki már 50-el megy semmi gond 30-as övezet, rendőrség... nyomjad csak úgyis megfog a köv lámpa... így is lett... áll előttem szintén... kb 20 centiket haladt előre amíg 1 centire nem állt meg az előtte állótól, kb az 1 perces várakozást araszolgatással töltötte :) Parkoló meganból nő jelzi, hogy kikanyarodna elém, bólintok, hogy jöhet... lekanyarodik a megan megint a jaguar mögött vagyok... nyomja megint... megint beragad... amíg meg nem ''előztem'' és nem akadályoztam abban, hogy bejöjjön elém addig nem nyomta utána tuti elgurult a gyógyszere...

    (jah: vw passat, régi: a fékláma a bal oldalon valóban a féklámpa a jobb oldalon az index volt rákötve :) szép...)

    Turistabuszt kb 5 centire kerültem el mert a kanyarodása közben átlógott a sávomba de nem zavarta pedig látta, hogy jövök (jövünk... sokan), duda + szeretlek én is jelzés, 7-es bmw is úgy volt vele, hogy sávváltáshoz nem kell hely+index.. ha húzza a kormányt majd csak megtanulok repülni... na mondom ha te jössz akkor én is húzom a kormányt feléd egy kicsit mivel bőven a sávomban leszek még... meglepődött és utána kb 1 méterre volt tőlem, végig a külső sáv szélén ment minél messzebb tőlem :D Probléma megoldva :C

    És alig vezettem ma...

    [Szerkesztve]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák