Új hozzászólás Aktív témák

  • Batman2

    őstag

    Szevasztok !

    Köszi mindenkinek a sok infót a gyönyörű képeket, fantasztikusak !

    Egy komolyabb lelkiválságba értem, amiből próbálok kimászni, azért nem jelentkeztem eddig semmire.

    Az igazság az, hogy már annyit vaciláltam ezzel a járgánnyal, meg egyéb sok probléma összejött, hogy kicsit kikészültem.

    Nem rég már elhatároztam magam, hogy akkor beadom egy bontóba a járgányt, de a sok gyönyőrű fotó láttán megint a szívem fáj érte.

    Az a baj, hogy ez mindenképpen elég sokba kerülne, mivel kzdem azzal, hogy ennek tropa a motorja, az egyből 150E Ft, van azért bőven váz javításmunka is, főként az alső fertájakon. Konkrétan az összes ajtó alja, a motorházban elől és hátul a csomagtartó és a lökhárító közötti részen, no meg az eresz csatorna is szétrohadt már belül a szélvédő mellett.
    Mondjuk ez legyen egy újabb 100E Ft, de vacak az elektromos rendszere is, régi töredezett kábelek, éppen működik, de az is felújításra szorulna.

    Ja, és ami a legjobban elszomorított, hogy a szélvédő és ajtó tőmítések darabja 28-38E Ft csak önmagában. :(((

    Ha valaki tud jobbat akkor szívesen várom, hátha fel tud vidítani ! :(((

    Sajnos én sem vagyok milliomos, egy egyszerű biológus, aki állami pénből él, munka dögivel, de a fizetés az nem sok, ez van. :(

    Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

Új hozzászólás Aktív témák