Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz dudi #19266 üzenetére

    dudi, philoxenia:
    Ennyi pénzért mint az a 8x6mm-es fuji lehet kapni pl. K100D-t is (23x16mm), nem kell feltétlenül K20D, vagy akár K200D stb...
    Obit nem kell cserélgetni, lehet venni nagy zoom átfogásúakat, ha egyáltalán kell a zoom neki. Amúgy meg kit obival is adják és baromi olcsó tudásához képest. Továbbá K-bajonettes, lehetőségek határtalanok.... Vakut újonnan aztán tényleg felesleges venni.
    Ja, ha zoom is meg este is meg minőség is...hááát. Nem is tudom hogy ebben a fuji-ban van-e optikai képstabilizátor. Pentax-ban van.
    Megnéztem a képet 1:1-ben, nekem az akvarell.:) Továbbá, hát hogy is mondjam, részrehajló teszt módon hogy csinosított értékelést kapjunk..., ez egy resolution test fotó. Kevésbé alkalmas a zajszűrt mosott zajosság megállapítására. Alig vannak rajta színátmenetek a cérnát meg a pénzérmét kivéve. Ott nem is nagyon látni a cérnát. Ugye. Jó annyira azért ahhoz képest hogy 12Mp ilyen pici ccd-n valóban egész jó...ahhoz képest... Meg azért ez a teszt oldal kb. általános tájékoztató infó-ra jó. Majd ha itt kijön a teszt (klikk a masina fotójára) [link]
    Egy részletes teszt, és ha valami sz* azt megmondják:) [link] Egy Resolution test Egy másik: [link]
    Szóval egyáltalán nem szar ez a Fuji, de 120k?? Omg. Ennyi pénzért fényképezőgépet is lehet kapni.;) Pl.: K100D Super, Sony Dslr, Olympus 520 kit obival ,Eos 450 Most csak találomra böktem ki párat, de tuti találnál az igényednek/pénztárcádnak megfelelő nagy CCD-jű gépet. Fuji 36mm^2, ezek meg nagyrészt 365mm^2. És kb. ennyivel jobb is. És nem drágább. Ezen érdemes elgondolkozni...

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák