Új hozzászólás Aktív témák

  • harry

    veterán

    Sziasztok, szeretnék venni egy digit gépet, első sorban kompakt méretben gondolkozok, de jelenleg nem igazán ismerem sem a kínálatot, sem az árakat... Az első hszra:

    1, Pénz: passz. Megnézem, mik vannak, miylen árban, és ennek arányában megpróbálom összehozni az elvárásokat a keretösszeggel. De feltételezem azért 50e alatt meg lehet úszni.

    2,
    - Fényképező
    - Aksik nem tudom. Alapvetően amúgy nekem a cerka szimpatikusabb, mint a beépítettek.
    - Kéne még memkártya meg tok is, de azt ráér kitalálnom

    3,
    - 5mp+, amúgy semmi konkrétum, gondolom úgyis az a lényeg, mekkora az érzékelő.
    - Optika: ha lehet nagyobb, mint 3* zoom, mm-ben sajnos ez nem tudom mit jelent, de inkább kültéri fotóknál volna érdekes.
    - Szempont lenne még egy képstabi, főleg nagyobb zoom esetében.
    - Jó minőség iso 2-400on is, ez gondolom azért elvárható.
    - Manuális dolgok: érzékenység, fényerő, fehéregyensúly... a többihez nem igazán értek.
    - Jelenleg egy s6500-am van, ami nagy, ebből kiindulva kényelmesebb lenne, egy kisebb, kompaktabb gép.

    4,
    - A barátnőmé lesz, néha használnánk együtt, lehet érdekelné később a fotózás, de nem tudom, milyen szinten (ez inkább a manuális beállítások miatt lehet érdekes...).
    - Hosszabb távra terveznénk venni.

    [ Szerkesztve ]

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

Új hozzászólás Aktív témák